Uzņemšana

Tukuma Sporta skola uzņem audzēkņus tikai tajos sporta veidos, kuros ir licencētas programmas basketbols, futbols, volejbols, vieglatlētika, šaušana un mākslas vingrošanas. Lai iesaistītos izvēlētajā sporta veidā jāsazinās ar attiecīgā sporta veida treneri ( skat. sadaļā kontakti) un jānoskaidro vai atbilstoši jūsu bērna vecumam ir iespējams nodarboties šajā sporta veidā. Tad uzziniet treniņa laiku, vietu un kā nokļūt līdz treniņa norises telpām.

Kad esat izlēmuši iestāties Tukuma Sporta skolā Jums jāsagatavo sekojošus dokumenti:

(pamatojoties uz Prof.izgl.lik.7.panta 9.p.)
1. Audzēkņa un vecāku vai aizbildņu iesniegums (pēc noteiktas formas), kuru varat saņemt sporta skolā vai pie trenera, vai izprintēt (sadaļā dokumenti), ja veidlapas printējiet paši pievērsiet uzmanību sporta veidiem, jo tās ir atšķirīgas;
2. ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokli.