TTT Mini kauss 2018

28.februārī Rīgā Elektrum Olimpiskajā centrā notika TTT Rīga mini kauss 2018 U-10 grupas basketbolistēm. Šajā dienā notika ne tikai spēles, stafetes un sīva cīņa starp U-10 basketbolistēm, bet  arī tika piedzīvotas spilgtas emocijas atbalstot sieviešu basketbola līgas TTT Rīga komandu cīņā pret Liepājas Papīrs komandu. Mazās U-10 basketbolistes ar prieku atbalstīja TTT Rīga komandu, kura ar spēcīgu pārākumu 92:53 pieveica Liepājas Papīrs. Meitenēm bija liels gods un prieks redzēt, atbalstīt un just līdzi TTT Rīgas basketbolistēm.

            Dienu noslēdza ar apbalvošanu, kurā TTT Rīga basketbolistes apbalvoja finālā iekļuvušās komandas. Meitenēm bija liels prieks, par to ka viņas apbalvoja TTT Rīga basketbolistes. Tukuma U-10 grupas basketbolistes sīvā cīņā pieveica Jūrmalas komandu 19:18, bet piekāpās Rīga/TTP komandai 23:25. Kā rezultātā, meitenes ieguva godpilno 2.vietu.

            Meitenes guva gan pieredzi, gan fantastiskas sajūtas. Vērojot spēli katra no meitenēm atrada spēlētāju kurai vēlētos līdzināties. Tas liecina tikai par to, ka meitenes ir gatavas augt un sasniegt savus mērķus. Paldies TTT Rīga par šo jauko iespēju piedalīties un parādīt savus spēkus!

07.03.2018 - 10:12