Latvijas čempionāts vieglatlētikā

21.07.2021 - 16:27

13.jūlijā Tukumā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Latvijas čempiones 4x100m stafetē Tukuma sporta skolas komandas meitenes (Elīza Eikena, Annija Rasnača, Alise Kožurova, Paula Kadaka)

2.vieta Annija Rasnača 300m rez.44,84 sek.

2.vieta Paula Kadaka tāllēkšana 5.10 m.

4.vieta Alise Kožurova 80m

5.vieta Kate Kadrija Slavinska augstlēkšana

7.vieta Kristiāna Gudriniece 80m barjerskrējienā

Vēl startēja: Ance Začesta, Elīza Eikena, Olivers Lučkovskis

15.16 jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Aizputes čempionāts pludmales volejbolā

21.07.2021 - 16:23

Tukuma Sporta Skola 13.07; 14.07 un 15.07 piedalījās Aizputes čempionātā pludmales volejbolā

Kur startēja katrā vecuma grupā ap 32 pāriem no Kurzemes (Liepāja, Kuldīga, Talsi, Grobiņa, Aizpute, Tukums)

U16 konkurencē Loreta Mārtinsone pārī ar Katrīnu Domkovu ieņēma 1.vietu

U18 konkurencē Loreta Mārtinsone ar Katrīnu Domkovu ieņēma 2.vietu

U14 konkurencē  Viktorija Mileika pārī ar Signi Arstānovu ieņēma 5.vietu

 

Pludmales sezonā sākusies pilnā sparā un novēlam veiksmi  Tukuma Volejbolistēm tālākajos posmos LČ

LČ pludmales volejbolā 1.posms

21.07.2021 - 16:18

30.06. Notika U18 Pirmais posms LČ pludmales volejbolā Ventspilī. Pēc gada pārtraukuma, meitenēm bija iespēja izbaudīt volejbola bumbas spēli. Ar līdzīgiem rezultātiem, no Tukuma Sporta Skolas cīnījās: Sintija Mušinska pārī ar Elīzi Rozi Vītolu; Arita Berga pārī ar Anniju Eizengraudu; Loreta Mārtinsone pārī ar Katrīnu Domkovu. Ierindojās trešajās vietās savā grupā.

Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startē Latvijas U-18, U-20 čempionātā

07.07.2021 - 17:07

02. – 03.07. Ogrē notika Latvijas U-18 un U-20 čempionāts, kurā startēja arī Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 18 grupa

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,70 m – 6.vieta

U – 20 grupa

Elīza Lapiņa – 800 m – 2:29,89 – 4.vieta; 1500 m – 5:28,69 – 6.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,30 m – 5.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,00 m – 10.vieta

Aleksandrs Patriks Bautra – šķēpa mešana – 46,73 m – 4.vieta

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena.

LVS/MAXIMA JAUNATNES KAUSS (U16)

07.07.2021 - 16:59

30.jūnijā notika LVS/MAXIMA JAUNATNES KAUSS (U16)

Tukumnieku sasniegumi:

2.vieta Kristers Zekunde Trīsoļlēkšanā 12.10m un augstlēkšanā 1.73. Trīsoļlēkšanā 2.vieta Līvai Latvei 11.21m, 3.vieta Kristiānai Vegnerei 11.07m

Vēl startēja: Sanija Hohfelde, Keita Dubrovska, Evelīna Miltiņa, Laura Brīvniece, Kristians Redko, Lauris Mendriks, Raitis Mendriks.

Sportistus sagatavoja Initra Rubena, Aldis Čākurs, Juris Kožeurovs.

Samazināts vecāku līdzfinansējums.

05.02.2021 - 11:42

Attālinātā mācību procesa laikā  no 2021.gada 1.janvāraTukuma novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs, Tukuma Sporta skolā, 50% apmērā samazināts vecāku līdzfinansējums, kas noteikts Tukuma novada Domes 2011.gada 26.maija saistošajos noteikumos Nr.13 „Par līdzfinansējuma samaksas kārtību Tukuma novada profesionālās ievirzes izglītības iestādēs”. 

Sīkāk ar lēmumu var iepazīties sadaļā dokumenti.