Vieglatlētikas rezultāti

23.03.2023 - 08:40

21.martā Ugāles vieglatlētikas manēžā norisinājās Ventspils novada Bērnu jaunatnes Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U12 vecuma grupā, kurās Tukuma novada jaunie vieglatlēti sasniedza jaunus personiskos rekordus un medaļas.

Tukuma sportisti aizņēma visu pjedestālu:

60m skrējienā – 1.vieta Pēteris Ozols 8.80s, 2.vieta Emīls Upīts 9.12s un 3.vieta Kristers Jēgers 9.29s;

Tāllēkšanā – 1.vieta Pēteris Ozols 4.36m, 2.vieta Ronalds Kožeurovs 4.25m, 3.vieta Kristers Jēgers 4.12m;

Augstlēkšanā – 1.vieta Ronalds Kožeurovs 1.28m, 2.vieta Jēkabs Gustavs Zīrups 1.20m, 3.vieta Mārtiņš Buta 1.20m;

Futbola rezultāti

20.03.2023 - 08:58

Riga Trophy Cup 2023 U14 11.03-12.03

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 1:2 FC Valmiera (M. Čuhnovs)
FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 2:0 Jūrmala FS (A. Vanags, M. Čuhnovs)

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 2:0 Riga FC Academy 2010 (A. Vanags, A. Zēniņš)

Pusfināla spēlē FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:2 JDFS Alberts

Spēlē par 3./4. vietu FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:1 FC Valmiera

 

Riga Trophy Cup 2023 U13

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:0 FK Auda

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:4 JDFS Alberts

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:2 Riga FC

Vieglatlētikas rezultāti

18.03.2023 - 19:57

2023.gada 10.martā Talsos norisinājās sacensības jaunajiem vieglatlētiem, kur Tukuma sporta skolu pārstāvēja ļoti prāvs dalībnieku skaits – 30 dalībnieki. Sacensības norisinājās divās vecuma grupās U-10 (2014. 2015.gados dzimušie) un U-12 (2012.2013.gados dzimušie). Tika izcīnītas arī vairākas godalgotās vietas:U-12 vecuma grupā:60m sprintā zēniem 1.vietā Pēteris Ozols 8,50s, 2.vietā Emīls Upīts 8,92s, 3.vietā Kristers Jēgers 9,05s.

Mākslas vingrošanas rezultāti

09.03.2023 - 09:44

3.-5.martā norisinājās XIV Jelgavas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā "BALTIC FLOWER 2023".Sacensībās piedalījās TSS audzēknes: Viktorija Skvorcova, Anastasija Skvorcova, Karolina Žurova, Luiza Marija Kubraka, Marta Šmite.

Labākos rezultātus sasniedza:

Skvorcova Anastasija (Jauniešu (Junioru) sporta klase nac.gr. )6.vieta - daudzcīņā un iegūta speciālā balva no sacensību sponsoriem Par tieksmi uz uzvaru.

Grupu vingrojumos bez priekšmeta, labākais rezultāts - 5.vieta (Elizabete Skatkova, Kristīne Šmite, Emīlija Brenča, Evija Blūme, Sofija Lukjanenoka).

Ložu šaušanas rezultāti

08.03.2023 - 10:27

3.un 4.martā Tukuma Sporta skolas un Dobeles Sporta skolas šautuvēs risinājās Latvijas 2023.gada junior čempionāts ložu šaušanā.

Šaušanā ar šauteni divas 3.vietas izcīnīja Una Birkmane. Pēc spraigas cīņas finālā vingrinājumā ar pneimatisko šauteni 4.vietā ierindojās Krišjānis Helmanis. Šaušanā ar pistoli Jana Agija Linberga izcīņīja 1.un2.vietu, Alise Dvarišķe 1.vietu. Karina Polonska ierindojās 5.vietā un Regnārs Valdmanis 4.vietā.

Futbola rezultāti

06.03.2023 - 11:33

Ventspils CUP 2023 U-14 

25.02-26.02.

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:1 FA Ventspils

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 1:3 Klaipeda FM (A. Vanags)

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 1:4 FA Žalgerietis (A. Zēniņš)

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:3 FA Šiauliai 

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 1:0 LBF FK Daugava Rīga (E. Pētersons)

9. vieta 

Riga City cup 2023 U-13

03.03.23-05.03.23.

FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 1:1 Klaipeda FM (D. Gagainis)
FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:2 FA Šiauļiai 
FK Tukums 2000/Tukuma Sporta skola 0:0 RFS Academy

Vieglatlētikas rezultāti

13.02.2023 - 09:04

05.februārī Liepājas sporta manēžā, gatavojoties Latvijas čempionātam, Tukuma vieglatlēti startēja Liepājas čempionātā.

Sonora Rasa 60m 8.56s 1.vieta;

Kristers Šteinbergs 60m 7.64s 1.vieta, Trīssoļlēkšana 11.98m 5.vieta;

Alise Ciemiņa Lodes grūšana 11.18m 2.vieta;

Saila Gūtšmite Augstlēkšana 1.55m 2.vieta;

Reinis Šulcs 60m 7.65s 2.vieta, 200m 25.14s 4.vieta;

Līva Latve Trīssoļlēkšana 11.09m 3.vieta, 200m 29.55s;

Mārtiņš Račis 60m 7.74s 4.vieta, 200m 26.48s;

Kristiāna Vegnere Trīssoļlēkšana 10.74 5.vieta

Kārlis Ķiršakmens Trīssoļlēkšana 11.07m 6.vieta;

Adrians Pukne 60m 7.80s 7.vieta, 200m 26.42s;