Volejbols

30.07.2021 - 12:19

Tukuma volejbola meitenes piedalījās ERGO posma organizācijā un tiesāšanā Majoros, kas notika 25.07.2021.

Tiesneši bija Samanta Borisova un Ludmila Kovaļenko un brīvprātīgo atbalsta darbu veica Estere Veikšina, Katrīna Ivanova, Signe Arstanova, Marta Jurēvica, Ērika Kraukle, Elizabete Sidorenko un Vitnija Krūtaine.

LVS / Sportland kausa 3.posma sacensības vieglatlētikā

30.07.2021 - 12:17

24.jūlijā  Baldonē  norisinājās LVS / Sportland kausa 3.posma sacensības vieglatlētikā. 

         Sacensības norisinājās  U-18 vecuma grupā un pieaugušo grupā (šajā grupā kopā ar pieaugušajiem startēja arī junioru vecuma sportisti).   Tukumnieku sasniegumi:                                             

U-18 grupā: Rihards  Robins  Helmanis     1.vieta  tāllēkšanā  -  5,98m 

Pieaugušo grupā: Elīza  Lapiņa               6.vieta     800m  -  2:24,48    

                              Rūta  Siliņa                 8.vieta    tāllēkšanā  -  5,27m

Vēl sacensībās startēja  Krista Ronberga un Nikola Začesta .

Treneri : Initra Rubena un Aldis Čākurs .

Daudzcīņa vieglatlētikā

30.07.2021 - 12:07

2021.gada 20.-21.jūlijā Preiļos norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņā vieglatlētikā.

Tukumu pārstāvēja trīs sportistes:

U-14 vecuma grupā no 31 sportistes

Annija Rasnača izcīnot 4.vietu

Kristiāna Gudriniece 15.vieta

(trenere Liene Gudriniece)

U-16 vecuma grupā no 37 sportistēm

Kristiāna Vegnere 12.vieta

(treneris Juris Kožeurovs)

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

21.07.2021 - 16:27

13.jūlijā Tukumā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Latvijas čempiones 4x100m stafetē Tukuma sporta skolas komandas meitenes (Elīza Eikena, Annija Rasnača, Alise Kožurova, Paula Kadaka)

2.vieta Annija Rasnača 300m rez.44,84 sek.

2.vieta Paula Kadaka tāllēkšana 5.10 m.

4.vieta Alise Kožurova 80m

5.vieta Kate Kadrija Slavinska augstlēkšana

7.vieta Kristiāna Gudriniece 80m barjerskrējienā

Vēl startēja: Ance Začesta, Elīza Eikena, Olivers Lučkovskis

15.16 jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai

Tukumnieku sasniegumi:

Aizputes čempionāts pludmales volejbolā

21.07.2021 - 16:23

Tukuma Sporta Skola 13.07; 14.07 un 15.07 piedalījās Aizputes čempionātā pludmales volejbolā

Kur startēja katrā vecuma grupā ap 32 pāriem no Kurzemes (Liepāja, Kuldīga, Talsi, Grobiņa, Aizpute, Tukums)

U16 konkurencē Loreta Mārtinsone pārī ar Katrīnu Domkovu ieņēma 1.vietu

U18 konkurencē Loreta Mārtinsone ar Katrīnu Domkovu ieņēma 2.vietu

U14 konkurencē  Viktorija Mileika pārī ar Signi Arstānovu ieņēma 5.vietu

 

Pludmales sezonā sākusies pilnā sparā un novēlam veiksmi  Tukuma Volejbolistēm tālākajos posmos LČ

LČ pludmales volejbolā 1.posms

21.07.2021 - 16:18

30.06. Notika U18 Pirmais posms LČ pludmales volejbolā Ventspilī. Pēc gada pārtraukuma, meitenēm bija iespēja izbaudīt volejbola bumbas spēli. Ar līdzīgiem rezultātiem, no Tukuma Sporta Skolas cīnījās: Sintija Mušinska pārī ar Elīzi Rozi Vītolu; Arita Berga pārī ar Anniju Eizengraudu; Loreta Mārtinsone pārī ar Katrīnu Domkovu. Ierindojās trešajās vietās savā grupā.

Tukuma Sporta skolas vieglatlēti startē Latvijas U-18, U-20 čempionātā

07.07.2021 - 17:07

02. – 03.07. Ogrē notika Latvijas U-18 un U-20 čempionāts, kurā startēja arī Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U - 18 grupa

Ričards Tarvids – augstlēkšana – 1,70 m – 6.vieta

U – 20 grupa

Elīza Lapiņa – 800 m – 2:29,89 – 4.vieta; 1500 m – 5:28,69 – 6.vieta

Rūta Siliņa – tāllēkšana – 5,30 m – 5.vieta

Tīna Elizabete Vēvere – tāllēkšana – 5,00 m – 10.vieta

Aleksandrs Patriks Bautra – šķēpa mešana – 46,73 m – 4.vieta

Sportistus sagatavoja treneri A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena.