NBA Juniora līga

Tukuma Sporta skolas meiteņu U-10 komanda piedalījās NBA Juniora līgā, kas norisinājās no 13.06.-29.06.. NBA līgā piedalījās no visas Latvijas, dažādas komandas un Tukumniecēm izdevās iekļūt pusfinālā. Pusfinālā smagā spēlē piekāpās Kolibri komandai un 29.jūnijā bija spēle par 3.vietu. Spēle bija emocijām bagāta, Tukuma meitenēm nāca pretī Centrs/Rīga komanda. Spēles liktenis izšķīrās pēdējās sekundēs, kur Rīgas komanda iemeta izšķirošo grozu un līdz ar to Tukuma Sporta skolas U-10 meiteņu komanda palikās 4.vietā. Paldies meitenēm par aizraujošu pusfinālu un spēli par 3.vietu. Trenerei, kāds sirms mats klāt, bet patiesas emocijas tik dzen uz priekšu.

Komandas sastāvs: Katrīna Berga, Enija Nagla, Gabriela Ozola, Emīlija Zaļā, Benita Sakse, Rēzija Brinkmane-Brimane, Adria Alfera, Alise Treimane, Ilze Rukute, Oleksandra Spiridonova, Ieva Lase, Emīlija Ardinska. Trenere Inese Degterjonoka.

30.06.2022 - 12:18