
Šonedēļ 21.martā mūsu audzēknes piedalījās Igaunijas mākslas vingrošanas turnīrā ,,Kevadturniir 2026 ilu", kurā mūsu jaunākā audzēkne Alise Anaņiča guva pirmo sacensību pieredzi, savukārt Anna Strogonova ieguva 1.vietu vingrojumā ar vālītēm , 1.vietu vingrojumā bez priekšmeta un 6. vietu kopvērtējumā.Sacensību sezonu atklājām, tagad strādāsim pie kļūdām, tālāk vairāk!
24.03.2026 - 09:06