LJBL finālspēles pirmo reizi Tukumā.

No 20. līdz 22. aprīlim Tukuma Raiņa ģimnāzijā norisinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs “U-15” grupā meitenēm (2003. dz. g.). Fināla spēlēs piedalījās astoņas labākās komandas – četras no Rīgas, pa vienai no Ventspils, Saldus, Daugavpils un Tukuma.
Lai gan pirmajā spēlē Tukuma Sporta skolas meitenes piekāpās BJBS “Rīga/Rīdzene” ar 36:50, tomēr tas nemazināja mūsu meiteņu cīņassparu. Otrajā spēlē tukumnieces ar mainīgām veiksmēm cīnījās ar ļoti sīkstajām pretiniecēm no Daugavpils, tomēr noslēgumā rezultāts 63:70 par labu daugavpilietēm. Otrās dienas pirmajā spēlē Tukuma meitenes cieta pavisam smagu sakāvi, jo ar 32:77 atzina BJBS “Rīga/Jugla” pārākumu. Taču jāatzīst, ka Tukuma Sporta skolas meitenes ir cīnītājas un otrajā spēlē, tiekoties ar Saldus komandu, ļoti centās šajā finālturnīrā izcīnīt sev kādu punktu, tomēr veiksme atkal nebija tukumnieču pusē un zaudējums ar 60:65.
Svētdienas lielo fināldienu iesāka tukumnieces, kurām pretī stājās “Ventspils Spars” meitenes. Cīņa par 7. vietu bija gandrīz tikpat spraiga, kā par pirmo vietu, jo Tukuma Sporta skolas meitenes aktīvi cīnījās līdz spēles pēdējai minūtei, tomēr atzina ventspilnieču pārākumu ar minimālu rezultātu 63:65.
Fināla spēlēs 3. vietu izcīnīja BK “Kolibri”/47.vsk, 2. vietu – BJBS “Rīga/Rīdzene”, bet 1. vietu – BJBS “Rīga/Jugla”.
Tukuma Sporta skolas komandā spēlēja Ivanda Lūsēna, Līva, Petrova, Sandra Kadiķe, Katrīna Vilmane, Klinta Roķe, Larina Obeide, Annika Pūce, Amanda Āboliņa, Kristiāna Zaperecka, Karīna Neilande, Elvita Zandberga. Komandas trenere Inese Degterjonoka.
Noslēgumā medaļas neieguvušās komanda saņēma arī kliņģeri, “Baltais” saldos sieriņus, kā arī no LJBL sporta zeķītes ar LJBL 25. gadu logo. Tukuma komandas meitenes un trenere saka lielu paldies visiem vecākiem un atbalstītājiem, kuri juta līdzi komandai.

24.04.2018 - 13:42