Lieliski panākumi Londonā

Š.g. 4.-7.maijā Tukuma Sporta skolas audzēknes Sofija Fridrih (2011.dz.g.), Maria Fridrih (2006.dz.g.) un Veronika Strogonova (2004.dz.g.) piedalījās 4.Starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā Londonā "London Spring Cup 2018". Sacensību ģeogrāfija ir ļoti plaša, bija pārstāves no 34 klubiem no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas, Norvēģijas, Slovēnijas, Ungārijas, Moldovas, Šveices, Spānijas, Ķīnas, Vācijas, Kipras, Portugāles un Lielbritānijas dažādām vingrošanas skolām. Tukuma Sporta skolas meitenēm bija veiksmīgi starti un visas atgriezās ar godam nopelnītām medaļām. Sofija vingrojumā bez priekšmeta ierindojās olimpiskajā sešiniekā - 6.vieta, Maria ieguva 1.vietu vingrojumā ar vālēm, 4.vietu vingrojumā ar lentu un 9.vietu kopvērtējumā, bet visveiksmīgākais starts šoreiz bija Veronikai, jo izdevās atvest visu medaļu komplektu un kausu - 1.vieta vingrojumā ar vālēm, 2.vieta vingrojumā ar apli, 3.vieta vingrojumā ar lentu un 2.vieta kopvērtējumā.
Meitenes sagatavoja paraugpriekšnesumu, ar ko priecēja skatītājus gala koncertā un ieguva 1.skatītāju simpātiju. Meitenes ļoti priecājās un bija patīkami pārtsteigtas par skatītāju silto uzņemšanu un atbalstu. Šādu priekšnesumu sagatavot ir grūti, jo meitenes ir dažāda vecuma. Paldies Elenai Fridrih!
Paldies trenerei Zojai Stepanovai, Irinai Smelovai un Zigmāram Kirilko par meiteņu trenēšanu un gatavošanu sacensībām. Paldies meiteņu vecākiem par atbalstu un līdzdalību!

18.05.2018 - 13:21