Latvijas jaunatnes basketbola līgas finālturnīra rezultāti.

No 10.06.-12.06. Tukuma Sporta hallē norisinājās Latvijas jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs U-13 grupā meitenēm. Finālā piedalījās 8 komandas no Latvijas tai skaitā Tukuma Sporta skolas komanda. Tukuma komanda pirmajā dienā pret Valmieras Bertāns skolu un BJBS Rīgas TTP2 komandu guva uzvaras. Otrajā dienā bija zaudējums pret BJBS Rīga Centrs komandu līdz ar to savā apakšgrupā ierindojāmies 2 vietā. Pusfinālā pret BJBS Juglas komandu smaga cīņā Tukumnieces piekāpās. Par 3.vietu tikās Tukuma Sporta skola un Liepājas komanda. Šajā spēlē Tukuma komandu pievīla metieni un piekāpās Liepājai, līdz ar to LJBL čempionātā U-13 grupā Tukuma Sporta skolas komanda ieguva 4.vietu.
Zvaigžņu pieciniekā iekļuva Tukuma Sporta skolas komandas audzēkne Katrīne Lase. Par labāko komandas aizsargu atzina Digni Birznieci.

Tukuma Sporta skolas komandas sastāvs: Katrīne Lase, Gabriela Bērziņa, Digne Birzniece , Agnese Smilga, Laura Krukovska, Amanda Krūmiņa, Sāra Jurkāne, Dagmāra Revina, Ieva Kalniņa. Trenere Inese Degterjonoka.

13.06.2022 - 18:04