FK Tukums 2000 / Tukuma Sporta skola uzvar Ateisti cup 2019!!!

17.03.

Šodien noslēdzās, trīs dienu starptautiskais futbola turnīrs Ateitis Cup 2019 U 12 (2007.dz.g.) vecuma grupā. Kopumā uz šo starptautisko turnīru bija pieteikušās 28 komandas no astoņām valstīm, ieskaitot tādas futbola lielvalstis kā Itālija un Spānija. Apakšgrupu spēlēs jaunie tukumnieki uzvarēja gana pārliecinoši, pirmajā spēlē ar 6 - 0 sagrauti SSHOR 5 Kaliningrad zēni. Otrajā spēlē vēl trakāk, 13 - 0 pret FC "Bastion" Tosno, arī no Krievijas. Pirmajā izslēgšanas spēlē, tukumniekiem pretī stājās FC “Flora” Tallinn, arī šajā posmā gana pārliecinošāk darbojās FK Tukums 2000 / TSS jaunieši, rezultāts 6 - 1 un iesoļojam labāko četriniekā.Pusfinālā pretinieks jau gana titulēts - FC “Dinamo” Minsk, spraigā un aizraujošā spēlē, tukumnieki nosargā savus vārtus neskartus, pretī divas reizes pārspējot minskiešu vārtusargu - 2 - 0, un ceļazīme uz lielo finālu kabatā.

Finālā tukumniekiem pretī stājās FK "Deviatka" Moscow, kas noteikti nevienam futbola pazinējam neko daudz neizsaka, kā noskaidrojās vēlāk, šeit apvienoti jaunie futbolisti no Krievijas galvaspilsētas klubiem CSKA un Lokomotiv. 

Jau šodien, lielajā finālspēlē, FK Tukums 2000 / TSS spēlētājiem ar noskaņošanos cīņai un motivāciju viss kārtībā. Lielajā finālā ar 5 - 1 pārspēti kaimiņzemes zēni, un FK Tukums 2000 / TSS triumfē Ateitis Cup 2019!!. 

Otrajā vietā Krievijas komanda, trešie FC “Dinamo” Minsk, kas savā medaļu spēlē pārspēja ED Moratalaz Madrid. Nosacīti par neveiksminiekiem atkal kļuva FC “Juventus” Torino, kuriem šoreiz tikai piektā vieta.

No visas sirds sveicam jaunos Ateitis Cup 2019 ieguvējus, sveicam viņu treneri šajā turnīrā Sergeju Kovaļovu, un lepojamies kopā ar visiem zēnu vecākiem par šīs komandas lielisko sniegumu.

 

Malači!!!

18.03.2019 - 13:34