Baltais kauss U-10 meitenēm, Tukumā

Tukumā, 7.maijā  "Baltais kauss" 3. posms noslēdzies. Šajā turnīrā piedalījās 2012.gada dzimušās meitenes un jaunākās ( U-10). Kā jau katrā posmā piedalījās četras komandas - Saldus, Kandava, Talsi un Tukuma Sporta skola. Šodien Tukuma Sporta skolas komandai gāja labi ar trijām uzvarām ieguva 1.vietu., 2.vietu ieguva Saldus, 3.vietu Kandava, bet 4.vietu Talsi. Nākamais noslēdzošais posms Talsos.

Tukuma Sporta skolas komandas sastāvs: Katrīna Berga, Emīlija Zaļā, Emīlija Ardinsaka, Ieva Lase, Enija Nagla, Gabriela Ozola, Benita Sakse, Rēzija Brinkmane-Brimane, Adria Alfera, Ilze Rukute, Oleksandra Spiridonova. Trenere Inese Degterjonoka.

Paldies vecākiem par atbalstu. Paldies A/s Tukuma Piens par gardumiem. Paldies SIA TU FOOD par saldējumiem.

09.05.2022 - 08:25