Baltais kauss 2022

30.04. Tukuma Sporta skolā norisinājās "Baltais kauss 2022" U-11 grupā meitenēm. Dalību ņēma Tukuma Sporta skola, Saldus SS 1, Saldus SS 2 un Jelgavas BJSS. Norisinājās spraigas cīņas un noskaidroja labāko komandu. Baltais kauss 2022 1.vietu ieguva Tukuma Sporta skolas komanda, 2.vietu Saldus SS1 komanda, 3.vietu Jelgavas BJSS komanda un 4.vietu Saldus SS 2 komanda.

Tukumnieces trijās spēlēs guva uzvaras. Komandas sastāvs: Dagmāra Revina, Elza Balgalve, Elīza Bētiņa, Denīze Grigorjeva, Aleksandra Gutreia, Elizabete Muižniece, Krista Ozola-Kalniņa, Megija Savicka, Ieva Kalniņa, Nikola Bērziņa, Karlīna Brauere un Oleksandra Spiridonova. Trenere - Inese Degterjonoka.

Paldies meiteņu vecākiem par atbalstu un skaļiem aplausiem. Paldies A/s Tukuma Piens par sadarbību un gardumiem.

02.05.2022 - 10:07