Ložu šaušanas rezultāti

01.07.2024 - 13:50

Jūnija beigās Tukuma un Dobeles Sporta skolas šautuvē risinājās Latvijas čempionāts ložu šaušanā.

Šaušanā ar šauteni  Miķelis Ercmanis vingrinājumā PŠ- 60 ierindojās 3.vietā, vingrinājumā MP-3x20 (4.vieta). Una Birkmane pārī ar Miķeli Ercmani vingrinājumā PŠ MIX izcīnīja 1.vietu.

Šaušanā ar pistoli Alise Dvarišķe PP-60 ierindojās 3.vietā un vingrinājumā PP MIX kopā ar Emīlu Vasermani izcīnīja 2.vietu. Vingrinājumā ar m/k pistoli MP-30+30 Jana Agija Linberga pēc cīņas finālā ierindojās 7.vietā,

Vieglatlētikas rezultāti

01.07.2024 - 07:40

27.06. Tukuma SS jaunie vieglatlēti startēja Piltenē.

Artis Saldaks – trīssoļlēkšana – 12,20 m – 2.v.

Frederiks Šuspāns – augstlēkšana – 1,60 m – 2.v.; 110 m/b – 17,12 s – 4.v.

Miķelis Amatnieks – augstlēkšana – 1,50 m – 6.v.; trīssoļlēkšana – 10,02 m

Raimonds Turķis – trīssoļlēkšana – 11,13 m – 6.v.

Mārtiņš Zauers – 200 m – 29,11 s

Adrians Kristaps Bautra – trīssoļlēkšana – 9,66 m

Roberts Bahs – 200 m – 31,15 s

Evita Zaharova – 800 m – 2:57,68 – 6.v.

Enija Viktorija Grigorjeva – 800 m – 3:08,58

Lea Ozola – 200 m – 31,17 s

Līna Liepiņa – 200 m – 34,23

Vieglatlētikas rezultāti

19.06.2024 - 10:26

Talsos startēja Tukuma SS jaunie vieglatlēti.

Mārtiņš Buta – 60 m/b – 11,17 s – 1.v.; tāllēkšana – 3,10 m; augstlēkšana – 1,10 m

Gustavs Birģelis – bumbiņas mešana – 42,32 m – 1.v.; tāllēkšana – 3,57 m – 7.v.;

600 m – 2:16,19

Kristaps Miltiņš – 60 m/b – 11,80 s – 3.v.; bumbiņas mešana – 36,89 m – 2.v.

Ralfs Riekstiņš – augstlēkšana – 1,21 m – 3.v.; 60 m/b – 12,51 s – 5.v.; tāllēkšana – 3,56 m – 8.v.

Ģirts Birģelis – 600 m – 2:11,76 – 6.v.; tāllēkšana – 3,39 m

Emanuels Dāvids Ozols – tāllēkšana – 3,09m; 600 m – 2:23,52

Emīls Andrejs Pētersons – 600 m – 2:42,32

Sindija Anna Anikonova – 60 mb – 13,80 s; tāllēkšana – 2,59 m

Ložu šaušanas rezultāti

19.06.2024 - 10:09

No 14.-16. jūnijam Rokišķos (Lietuva) risinājās Baltijas valstu kausa izcīņa ložu šaušanā.  Godalgas tika sadalītas junioru un pieaugušo grupās abos ieroču veidos. Latvijas komandas sastāvā startēja Tukuma Sporta skolas audzēkņi Alise Dvarišķe un Miķelis Ercmanis, kā arī treneris Kristers Kolužs.

Vingrinājumā ar m/k pistoli MP-30+30 un vingrinājumā ar pneimatisko pistoli PP – MIX Alisei Dvarišķei  2.vieta. Vingrinājumā ar pneimatiskom šauteni PŠ-60 un PŠ-MIX Miķelim Ercmanim 2.vieta. Individuālajā startā Miķelis Ercmanis uzrādīja Sporta Meistara normu.

Audzēkņus startiem sagatavoja treneri Zigfrīds Markainis un Agrita Stepanova.

Mākslas vingrošanas rezultāti

19.06.2024 - 10:06

07.06.-09.06.2024 Ķekavā norisinājas 2. starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “BURVJU PUTEKĻI”.

Sacensības piedalījās 355 sportistes no Latvijas, Igaunijas, Azerbaidžānas, Somijas un Lietuvas!

No Tukuma Sporta skolas audzēknēm labākos rezultātus sasniedza:

Anastasija Skvorcova (junioru sp.kl. augstākā nacionālā grupa):

2.vieta - daudzcīņā;

1.vieta - vingrojumā ar apli.

2.vieta - vingrojumā ar bumbu.

Sofija Fridrih (5 .sporta klase vidējā grupa):

1.vieta - vingrojumā ar lentui.

Šmite Kristīne (2.sporta klase vecākā grupa):

6.vieta - daudzcīņā,

Mākslas vingrošanas rezultāti

28.05.2024 - 16:20

ukuma pilsētas čempionats mākslas vingrošanā "Baltijas Puķe 2024".

Labākos rezultātus individuālajā progrāmmā sasniedza:

Skvorcova Viktorija

2. vieta - dadzcīņā,

1. vieta - vingrojumā bez priekšmeta,

2. vieta - vingrojumā ar apli.

Žurova Karolina

4. vieta - daudzcīņā,

3. vieta - vingrojumā bez priekšmeta.

Kviese Roberta

1. vieta - daudzcīņā,

1. vieta - vingrojumā ar apli,

1. vieta - vingrojumā ar bumbu.

Kedjuliča Anna

2. vieta - daudzcīņā,  

2. vieta - vingrojumā ar vālēm.

Šermuksīte Briāna

Mākslas vingrošanas rezultāti

28.05.2024 - 16:18

Tukuma pilsētas čempionāts mākslas vingrošanā"Baltijas Puķe 2024".

I sp. kl. grupu vingrojumu komanda bez priekšmeta izcīnīja 1. vietu.

Komandas sastavs:   Dāvidsone Gabriela, Grišāne Keita, Saveļeva Marta,  Skvorcova Viktorija, Žurova Karolina.

I sp. kl. grupu vingrojumu komanda bez priekšmeta izcīnīja 3.vietu.

Komandas sastāvs: Malzupa Katerina, Petuhova Valērija, Servantesa-Gutjerresa Lia Gabriela, Dembovska Gabriela, Doveika Marija, Olante Amina.

II sp.kl. grupu vingrojumu komanda ar apli izcīnīja 4 vietu.

Komandas sastāvs: Blūma Evija, Kubraka Luiza Marija, Lukjaņenoka Sofija, Skatkova Elizabete, Šmite Kristīne.

Māklsas vingrošanas rezultāti

28.05.2024 - 16:19

18.-19. mājā norisinājās Ķekavas pilsētas atklātais 2024. gada čempionāts mākslas vingrošanā.  Sacensībās piedalījās TSS audzēknes Marta Šmite un Anastasija Skvorcova.

Meitenes sasniedza šādus rezultātus:

Skvorcova Anastasija (Jauniešu (Junioru) sporta klase augst. nac.gr. )

2.vieta - daudzcīņā,

1.vieta- vingrojumā ar bumbu.

Šmite Marta (Jauniešu (Junioru) sporta klase  nac.gr. )

7.vieta - vingrojumā ar lentu.

 

Vēlam musu vingrotājām veiksmi arī nākamajos startos!