Vieglatlētika

Latvijas čempionāts U-14 grupā

19.02.2018 - 10:31

11.02., Rīga

Alise Ciemiņa – lodes grūšana – 13,16 m – 1.vieta.

Nikola Brunenaua tāllēkšana – 4,92 m – 2.vieta, augstlēkšana – 1,49 m – 3.vieta.

Marta Anna Putene – tāllēkšana – 4,72 m – 3.vieta, augstlēkšana – 1,35 m – 8.vieta

Rainers Čepulis – augstlēkšana – 1,40 m – 7.vieta

Vēl startēja Sonora Rasa, Kristers Zekunde, Adrians Zimins

Treneris: A. Čākurs.

Vieglatlētikas sacensības Ogrē U-10 grupai

14.02.2018 - 19:13

Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sac.U-10. Startēja Valters Važa, Olivers Lučkovskis, Henrijs Bāliņš, Kristers Alksnis, Frederiks Šuspāns, Lote Jaunīte un Elza Poga. 
V.Važa-6.vieta 40m/barj.
4.vieta augstl.
O.Lučkovskis-24.v. 40m
19.v. 300m
L.Jaunīte- 29./30.v 40m
26.v. 300m
E.Poga- 40.v 40m
42.v 300m
H.Bāliņš- 28.v 40m
29.v 300m
F.Šuspāns- 31./32.v 40m
7./9.v. augstl.
K.Alksnis 35./36.v. 40m
4x150m stafete- starteja: Lučkovskis. Bāliņš. Šuspāns. Važa. 5.vieta.

Treneris Juris Kožeurovs un trenere Liene Gudriniece

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupā

08.02.2018 - 13:58

02..-03.02., Kuldīgā

U – 18

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:19,65 - 3.vieta

Krišs Aleksandrs Vasermans – tāllēkšana – 5,72 m – 9.vieta

U – 20

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,64 m – 2.vieta

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 10,91m – 3.vieta

Vēl startēja Rainers Pičukāns

Treneri: A. Čākurs, G. Auziņš, I. Rubena

Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas sacensības

05.02.2018 - 12:40

23.01., Valgā

U – 12

Paula Kadaka – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,47, tāllēkšana – 3,99 – 1.vieta

Evelīna Miltiņa – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,62, tāllēkšana – 4,01 – 2.vieta

Līva Latve – lēkšanas divcīņa – 60 m – 9,51, tāllēkšana – 3,93 – 3.vieta

Felicita Mīļā – vidējo distanču divcīņa – 60 m – 9,57, 300 m – 54,5 – 3.vieta

Vēl šajā grupā startēja Ance Začesta, Kārlis Blumbergs, Artuss Salenieks, Kristers Vorobjovs

U – 16

Aleksandrs Patriks Pašulis – mešanas divcīņa – 60 m – 8,76, lodes grūšana – 12,08 – 2.vieta

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U -16 grupā

05.02.2018 - 12:38

19.01.Talsos

Ketija Pone – 600 m – 2:10,6 – 1.vieta

Nikola Začesta – 60 m – 8,2 - 2.vieta

Anete Bite – tāllēkšana – 4,70 – 5.vieta

Lība Rosicka – tāllēkšana – 4,57 – 6.vieta

Madars Eduards Čuhnovs – 600 m – 1:54,7 – 1.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m/b – 9,4 – 1.vieta, tāllēkšana – 5,66 – 2.vieta

Linards Mariuss Vizbulis – tāllēkšana – 5,75 – 1.vieta, augstlēkšana – 1,60 – 2.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,99 – 3.vieta

Ralfs Džonsons – tāllēkšana – 5,55 – 4.vieta

Sportland kausa izcīņa 1.posms vieglatlētikā

17.01.2018 - 10:38

13.01. Kuldīgā

U-16

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,19 m – 5.vieta

Sanija Buta – tāllēkšana – 4,78 m – 10.vieta

Ralfs Džonsons – tāllēkšana – 4,89 m – 9.vieta

Vēl šajā grupā startēja Megija Fridrihsone, Krista Ronberga, Renārs Šteinbergs

U-20

Klinta Bļusina – tāllēkšana – 5,50 m – 3.vieta

Elīza Lapiņa – 1500 m – 5:29,68 – 6.vieta

Vēl startēja Laura Laurita Ķergalve, Artūrs Šuspāns

 

Treneri Aldis Čākurs, Guntis Auziņš, Initra Rubena, Juris Kožeurovs

Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Valga – Valmiera” U-16, U-18, U-20 grupā

17.01.2018 - 10:30

12.01. Valgā startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

U-16

Linards Mariuss Vizbulis – tāllēkšana – 5,59 m – 1.vieta, augstlēkšana – 1,66 m – 3.vieta

Rihards Robins Helmanis – 60 m/b – 9,42 s – 2.vieta, tāllēkšana – 5,49 m – 3.vieta

Aleksandrs Patriks Pašulis – lodes grūšana – 11,87 m – 2.vieta

Madars Eduards Čuhnovs – 1000 m – 3:11,02 – 2.vieta

Sanija Buta – 60 m/b – 10,45 s- 4.vieta, tāllēkšana – 4,70 m – 5.vieta

Vēl šajā grupā startēja Lība Rosicka, Nikola Začesta, Tīna Elizabete Vēvere

U-18

Vieglatlētu starti decembrī

04.01.2018 - 08:38

08. – 09.12. Klaipēdā notika Starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Manēžas kausi – 2017”, kur veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas jaunie vieglatlēti.

U -18 grupā

Klinta Bļusina – 60 m – 7,89 s – 3.v., tāllēkšana – 5,57 m – 3.v.

Laura Laurita Ķergalve – trīssoļlēkšana – 11,22  m – 5.v.

Artūrs Šuspāns – trīssoļlēkšana – 12,94 m – 4.v., tāllēkšana – 5,67 m – 8.v.

U – 16 grupā

Nikola Brunenaua – tāllēkšana – 5,13 m – 3.v., augstlēkšana – 1,50 m – 8.v.

Elīza Lapiņa – 600 m – 1:49,90 – 7.v., 1000 m – 3:20,14 – 5.v.