Futbols

Futbola rezultāti

27.06.2018 - 13:08

No 08. - 10.06. norisinājās Zēnu futbola festivālā Salacgrīvā U-10, U-11 un U-12 komandas ieguva 2.vietu

Futbola ziņas.
Latvijas kausa izcīņa 8x8. Zemgales reģions. U-10.
TSS -JFC Dobele 2-0; - FK Iecavā 2-0; - AFA Olaine 5-0; - JFA Jelgava 2-1; - Jelgavas BJSS 7-1; - Spartaks/JSS 5-0;- Kengaroos 3-1

Latvijas kausa izcīņa 8x8. Zemgales reģions. U-11.
TSS - FK Iecavā 8-0; - AFA Olaine 5-1 un 11-1; - JFA Jelgava 3-0 un 3-0; - Spartaks/JSS 5-0; - Kengaroos 2-1

Latvijas kausa izcīņa 8x8. Zemgales reģions. U-12.
TSS - AFA Olaine 4-1; - JFA Jelgava 1-3; - Jelgavas BJSS 6-0; - Kengaroos 3-2

Latvijas Jaunatnes čempionāts.
U-14
TSS-Super Nova 1-2; -Metta 1-3; -RFS 0-7

Tiger cup 2018

02.05.2018 - 09:14

No 28.-29.04. Tallinā norisinājās starptautiskais turnīrs futbolā U-10 vecuma grupā "Tiger cup 2018".

26.02.2018 - 10:10

Tukumsa Sporta skolas U-11 futbola komanda piedalijās futbola turnīrā "Grobiņa cup 2018" no 24.-25.02.2018. Grobiņās. Tukuma Sporta skolas U-11 ieguva 3.vietu.

19.02.2018 - 10:34

11. februāri norisinājās Zemgales telpu futbola čempionāts, Iecavā U-8 grupai: 1.v. - FK Tukums-2000/TSS-1,  2.v. - FK Spartaks , 3.v. - FK Jelgava, 4.v. - FK Iecava-1, 5.v. - FK Iecava-2, 6.v. - FK Tukums2000/TSS-2

Rezultâti:

TSS1-TSS2 5:0,

TSS1 - Iecava-2 1:0,

TSS1 - Jelgava 5:0,

TSS1 - Iecava-1 2:1,

TSS1 - Spartaks 2:1

Starptautiskais futbola turnīrs Minskā "Mūsu nākotne 2018."

05.02.2018 - 12:47

Tikko Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā noslēdzās starptautiskais bērnu futbola turnīrs “Наше будущее 2018” "Mūsu nākotne 2018". Kā iepriekš minējām, lielajā finālā U - 11 vecuma grupā iekļuva FK Tukums 2000 / TSS komanda. Pretī jaunajiem tukumniekiem stājās FK Rostov  vienaudži. Vieni vārti pirmajā puslaikā, vieni otrā puslaika sākumā, un likās ka lieta būs darīta, bet.... rostovieši vienus vārtus atguva, un metās atspēlēties. Patīkami bija dzirdēt spēles tiešraides laikā : "Latvija, Latvija", jo jaunos tukumniekus  atbalstīja līdz atbraukušie vecāki, kā arī citu Latvijas komandu pārstāvji.

Uzvara "BFA Cup 2018"

05.02.2018 - 11:38

04.02. Lietuvas galvaspilsētā Viļņā noslēdzās trīs dienu futbola turnīrs BFA Cup 2018, U - 16 vecuma grupā. Pirmajā apakšgrupas spēlē, FK Tukums 2000 / TSS komandu eksaminēja viena no vadošajām Balrkrievijas jaunatnes akadēmiju komandām -  FK Dinamo Minsk. Spraigā un saspringtā spēlē, puslaikā ejot bezvārtu neizšķirts. Otrajā puslaikā tukumnieki iespēja vienu vārtu guvumu, precīzs sitiens Kasparam Anmanim. 1 - 0 FK Tukums 2000 / TSS pārspēj minskiešus. Otrajā spēlē jaunie tukumnieki spēlē pret turnīra saimniekiem - Baltijos Futbolo Akademija . Lai arī liels teritoriālais un momentu pārsvars ir tukumniekiem, mājnieku vārti paliek neskarti. Viens pretuzbrukums un pilnīgi nepelnīts 0 - 1.

LFF Zemgales telpu čempionāts

22.01.2018 - 14:03

20.01. , tepat Tukumā, Sporta skolas zālē, norisinājās LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta 2017/18.gada 1.kārta 2010.gadā dzimušajiem jeb U - 8 vecuma grupā.
TSS/FK Tukums 2000 dalībai čempionātā pieteica divas komandas. Šāds solis ir pilnīgi saprotams, jo jaunajiem futbolistiem viesiem ir jāgūst spēļu prakse un jākrāj pieredze.
TSS/FK Tukums 2000 - 1 komanda pēc šī sabraukuma nonākusi līderos, jo savu otro komandu pārspēja ar 5 - 0. FK Iecava - 2 uzvarēti ar 2 - 0, FK Iecava - 1 pārspēti at 3 - 1. FK Jelgava pārspēta ar 2 - 0 un sīvākajā šī sabraukuma cīņā, ar minimālo 1 - 0 uzvarēti FK Spartaks/Jūrmalas SS, Visas uzvaras pagaidām pirmie.

Ventspils kauss 2018

14.01.2018 - 18:53

Tukuma Sporta skolas futbola audzēkņi piedalījās Ventspils kausa izcīņā. Tukuma Sporta skolas komanda U-8 (2010.gada dzimušie zēni) ieguva 1.vietu.

TSS - Jelgava 3:2, TSS - Klaipēda 1:1, TSS - FK Ventspils 3:1, TSS - FK Liepāja 1:0, TSS - Supernova (Rīga) 2:1

Futbola turnīrs Rīgā

08.01.2018 - 07:54

No 06.-07.01. norisonājās Jura Docenko piemiņas turnīrs futbolā, Rīgā. Tukuma Sporta skolas U-11  komandai 1.vieta.
TSS-Super Nova 1-0.
TSS-Liepājā 5-0
TSS-Dinamo Rīga 4-0
TSS-Akadem 4-0
Pusfināls: TSS-Alberts 5-0
Fināls: TSS-Daugavpils2-0

Tukuma Sporta skolas U-12 komanda turnīrā ieguva 7.vietu.

17.12.2017 - 18:01

Rīga Bumbo! Tukuma Sporta skolas futbola komandai 1. vieta spēlējot pret gadu vecākiem.  U-11.

TSS- RFS07 3-0
TSS-RĪga FS 4-3
TSS-Rīga FS mt. 7-0
1/2 TSS-Salaspils FS 1-0
Fināls: TSS-Super Nova 3-0